Roman Özetleri

Kendine Hoş Geldin Kitap Özeti

Kendine Hoş Geldin – Miraç Çağrı Aktaş Kitap Özeti

İnsanın en çok kendisine yabancı olduğuna dikkatini çekmiştir Miraç Çağrı bu kitapta. Bu kitabıyla insanın kendisini tanıması yolunda atması gereken psikolojik adımları okurlarına aktarmaktadır. İnsanın en çok kendine yabancı olduğuna ilgi çeken Miraç Çağrı, bu kitabıyla insanın kendisini tanıması yolunda atması gereken psikolojik adımları okurlarına aktarır.

Kendinden başkaca kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana yanında olduğunu söyleyen bir sürü  insan vardı. bu kötü günleri tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar amacıyla kendisine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen tekrar kendisine geleceksin. Düşeceksin, ayağa tekrar kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının amacıyladen tekrar tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, tekrar kendisine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.

Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Hediye Kitap Çekilişi

Bu kitabı ücretsiz kazanmak için çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak için yapmanız gereken kitap hakkında düşündüklerinizi aşağıdaki cevap yaz bölümüne 1-2 cümle ile ifade edin.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu